Search
Close this search box.

Hlavní funkce DraftSight

DraftSight 2024 přidává nové funkce a vylepšení pro zvýšenou produktivitu jako je převedení výkresu CATIA na soubor DWG, propojení tabulek s externími daty Excel a novou možností Sloučení hladin. Nyní je ještě jednodušší používat DraftSight s možností exportovat tiskový list do nového souboru DWG. DraftSight opět nabízí ještě přívětivější uživatelské rozhraní díky nové paletě často používaných nástrojů, navigátoru pohledů, nového prostředí CAD General pro hladký přechod uživatelů 2D CAD. Pro uživatele MacOS je novinkou uspořádání příkazů do pásu karet Ribbon.

Informace o produktech DraftSight

DraftSight Professional
Pokročilé 2D CAD řešení pro kreslení s výkonnými funkcemi šetřícími čas a s podporou API, které Vám pomůže oživit vaše návrhy rychle a snadno.
DraftSight Enterprise

Komplexní řešení pro 2D kreslení s výkonnými funkcemi šetřícími čas a s podporou API pro automatizaci práce splňující požadavky na kreslení, výrobu, vypalování laserem.

DraftSight a správa dokumentace

Platforma 3DEXPERIENCE přináší ve spojení s DraftSight funkcionality PDM/PLM jako např. zabezpečené sdílení dat napříč společností i mimo ni, správu změnových řízení, událostí a projektů.

DraftSight Mechanical

Komplexní řešení, které zahrnuje všechny funkce verze Enterprise Plus. Pokročilé funkce, které umožňují vytvářet, sdílet a aktualizovat strojírenské výkresy, které obsahují nebo vyžadují tradiční mechanické entity ve formátu DWG.

Poptávka softwaru