Search
Close this search box.

Zkušební verze ZDARMA

Vyzkoušejte si DraftSight v 30ti denní verzi ZDARMA. Stačí vyplnit kontaktní údaje a můžete ihned začít navrhovat.

Inženýři volí DraftSight

Vyzkoušejte, proč inženýři a profesionální uživatelé důvěřují známému a snadno použitelnému CAD softwaru DraftSight, jakožto profesionálnímu řešení pro 2D kreslení a 3D navrhování.

DraftSight je určen pro všechny oblasti inženýrských oborů, stejně tak pro profesionální uživatele CAD softwaru, designéry, pracovníky v oblasti vzdělávání a domácí kutily. Snadno vytvořte nové návrhy nebo otevírejte a upravujte svá starší data včetně výkresů, bloků, úprav LISP včetně AutoLISP.

Objevte komplexní řešení 2D CAD pro spolupráci, které Vám umožní snadno přejít od konkurenčního 2D CAD softwaru. Neváhejte vyzkoušet 30ti denní zkušební verzi DraftSight Premium lokalizovanou do češtiny. 

Vyzkoušejte DraftSight

Pokud hledáte řešení pro více uživatelů nebo pracovišť, zapůjčíme Vám DraftSight Enterprise nebo DraftSight Enterprise Plus na 30 dní, který obsahuje všechny funkce DraftSight Professional/Premium a navíc obsahuje možnosti síťového licencování a automatizace instalace.

Vyzkoušejte DraftSight úrovně Mechanical nebo propojení s cloudem platformy 3DEXPERIENCE.

 

Vyzkoušejte DraftSight zcela ZDARMA!

Vyplňte formulář a obratem Vám pošleme odkaz ke stažení aplikace!

Informace o produktech DraftSight

DraftSight Professional
Pokročilé 2D CAD řešení pro kreslení s výkonnými funkcemi šetřícími čas a s podporou API, které Vám pomůže oživit vaše návrhy rychle a snadno.
DraftSight Enterprise

Komplexní řešení pro 2D kreslení s výkonnými funkcemi šetřícími čas a s podporou API pro automatizaci práce splňující požadavky na kreslení, výrobu, vypalování laserem.

DraftSight a správa dokumentace

Platforma 3DEXPERIENCE přináší ve spojení s DraftSight funkcionality PDM/PLM jako např. zabezpečené sdílení dat napříč společností i mimo ni, správu změnových řízení, událostí a projektů.

DraftSight Mechanical

Komplexní řešení, které zahrnuje všechny funkce verze Enterprise Plus. Pokročilé funkce, které umožňují vytvářet, sdílet a aktualizovat strojírenské výkresy, které obsahují nebo vyžadují tradiční mechanické entity ve formátu DWG.

Poptávka softwaru